درباره ما

سلام استادکار بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند

معرفی سامانه "سلام استادکار"

سامانه “سلام استادکار” یک سامانه محتوا محور و خدمات محور است که عمده محتوای با کیفیت خود را از طریق تیم کارآزموده با تخصص و تحصیلات بالا تامین می کند و در نظر دارد با تهیه بانک اطلاعات از استادکاران حوزه ی صنعت ساختمان برآن است در تأمین فرصتهای مناسب و عادلانه و به دور از سوء استفاده های دلال مآب، در عرصه کار و فعالیت استادکاران مجرب، گامی بردارد تا کارفرمایان بدون واسطه و هزینه ی اضافی امکان ارتباط گرفتن با آنها را داشته باشند چرا که هدف این سامانه فعال کردن و استفاده از ظرفیت جامعه در عرصه مهارتهای ساختمانی است

سامانه "سلام استادکار" همچنین با تهیه فرصتهایی، امکان معرفی پروژه ها را به کارفرمایان می دهد تا استادکاران متناسب با توانایی خود بدون پرداخت هزینه و بی نیاز از واسطه، اعلام آمادگی نموده و با کارفرمایان هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

سامانه "سلام استادکار" با تهیه محتواهای تخصصی در سطوح مختلف این امکان را فراهم میکند که مخاطبان سامانه اعم از کارفرمایان، استادکاران، دانشجویان و کاروزها و .... دانش و آگاهی خود را از تخصص های مختلف مورد نیاز در صنعت ساختمان سازی را ارتقا بخشند.

سامانه "سلام استادکار" ‏همچنین برآن است با ارائه آیین نامه ها و بخشنامه های مقرراتی مختلف و مرتبط با صنعت ساختمان در بخش آگاه سازی فعالان این حوزه قدم های موثری بردارد. سامانه "سلام استادکار" ‏قصد دارد تمام خدمات خود را به صورت رایگان انجام دهد

نما شیشه و نمای کامپوزیت

به عنوان مثال در استان‌ها و شهرستان های مختلف تعداد زیادی استادکار ماهر و با تجربه در بخش‌های مختلف فعال هستند که هفته ها و ماه های متوالی به دلیل عدم معرفی شدن به شیوه سنتی با مشکلات بیکاری مواجه هستند این در حالی است که کارفرمایان زیادی وجود دارند که در پی جستجوی استادکار مورد نیاز خود هیچ مرجع پاسخگویی را سراغ ندارند.

“سلام استادکار” در پی ایجاد فرصتی برخط است تا با ایجاد امکان استفاده از  این ظرفیت ارتباطی و اطلاعاتی، گامی نوین در رفع این مشکل بردارد.

سلام استادکار به شما امکان می دهد بدون واسطه استاد کار پروژه های خود را از میان استادکارهای حرفه ای در سریعترین زمان ممکن انتخاب کنید.